FAQ

často kladené otázky

  • Musí být na všech fotografiích jedna osoba? Fotografování zahrnuje fotografie jedné osoby, výsledkem můžou být i různé záběry této osoby, nelze ale namíchat např. u 4 fotek 2 fotky jedné osoby a 2 fotky jiné osoby – u každé z nich se jedná o focení za plnou cenu.
  • Lze vyfotit např. 2 děti společně? Pokud se fotí 2 osoby spolu, je to stále jedno focení, kdy výsledkem budou 2/4/8 fotografií - sice ne na průkaz, ale průkazového formátu či portréty 10×15. Ano, toto je v rámci nabídky možné.
  • Jak je to s elektronickými daty, platí se za každou fotografii zvlášť, nebo dostanu vše pohromadě? Poplatek za elektronická data zahrnuje všechny nafocené záběry – tudíž dostanete všechny fotografie pohromadě za jednu cenu 50/60 Kč + fotografie uchováváme pro případ smazání 1 rok v našem archivu.
  • Musím se na focení objednávat? Na focení průkazových/portrétních či jiných fotografií se objednávat nemusíte, jen je možné, že pokud se zde sejde více lidí najednou, vznikne určitá čekací doba. "Odbavení" jednoho zákazníka trvá cca 5 minut.
  • Fotografie jsou na standardním bílém pozadí? Průkazové fotografie fotíme na standardní bílé pozadí, pokud máte opravdu hodně světlé vlasy, které by na pozadí zanikly, fotíme na pozadí modré. V naší nabídce máme dále pozadí stříbrné, šedé, béžové a syté modré, která lze na požádání použít (fotografie na web či do životopisu).

Reference

Sylvia B.

"Úžasná fotografka, příjemné prostředí, přijatelná cena, profesionalita, rychlost, naprostá spokojenost, rozhodně to nebyla moje poslední návštěva." (24.01.2018)

Ivana Ch.

 „Úžasná slečna fotografka, příjemná, milá, vstřícná. Výběr z více záběrů, jsem si na fotce podobná, což u fotek na průkaz není pravidlem. Po velice špatné zkušenosti jinde doporučím všem známým.(05.05.2017)

Vladimír

Velice příjemná slečna fotografka. Fotky vypadají opravdu moc dobře, možnost výběru z osmi záběrů, doporučení vhodného fota podle účelu použití. Možnost dotisku fotografií v případě potřeby, až rok po jejich pořízení. “ (zdroj: Slevomat)

Alice

Velice příjemná slečna fotografka, poradila si i s neposednými dětmi, portréty vypadají velmi pěkně, ještě jsme si přikoupili CD, kde jsou fotografie nahrané. Prima. “ (zdroj: Slevomat)


Kateřina

Chodím sem už několik let a opět vše skvělé - výborné profesionální fotky, možnost výběru z osmi záběrů, doporučení vhodného fota podle účelu použití. Možnost nechat si za malý příplatek poslat všechny fota na mail.“ (zdroj: Slevomat)

Honza

Skvělá paní fotografka, vstřícná. Dokázala poradit. Využil jsem i uložení do el. verze. Prostě vše, jak má být! “ (zdroj: Slevomat)

Jitka

Skvělá slečna-fotografka s úžasným přístupem k dětem, syna vyfotila 9x a poté jsme opravdu měli problém vybrat nejlepší 4 fotky (protože všech 9 bylo super :) Focení proběhlo během pár minut, syn se smál, cítil se dobře. Výběr fotek jsme provedli všichni společně, náhledy jsou na 2 monitorech.. Fantastické - doporučuji !!!!" (zdroj: Slevomat)

Marta

V ostatních fotoateliérech vám dají vybrat jednu fotografii ze čtyř uskutečněných záběrů; zde si můžete vybrat čtyři různé fotografie z několikanásobné nabídky. To oceňuji.“ (zdroj: Slevomat)