FAQ

často kladené otázky

  • Musí být na všech fotografiích jedna osoba? Fotografování zahrnuje fotografie jedné osoby, výsledkem můžou být i různé záběry této osoby, nelze ale namíchat např. u 4 fotek 2 fotky jedné osoby a 2 fotky jiné osoby – u každé z nich se jedná o focení za plnou cenu.
  • Lze vyfotit např. 2 děti společně? Pokud se fotí 2 osoby spolu, je to stále jedno focení, kdy výsledkem budou 2/4/8 fotografií - sice ne na průkaz, ale průkazového formátu či portréty 10×15. Ano, toto je v rámci nabídky možné.
  • Jak je to s elektronickými daty, platí se za každou fotografii zvlášť, nebo dostanu vše pohromadě? Poplatek za elektronická data zahrnuje všechny nafocené záběry – tudíž dostanete všechny fotografie pohromadě za jednu cenu 50/60 Kč + fotografie uchováváme pro případ smazání 1 rok v našem archivu.
  • Musím se na focení objednávat? Na focení průkazových/portrétních či jiných fotografií se objednávat nemusíte, jen je možné, že pokud se zde sejde více lidí najednou, vznikne určitá čekací doba. "Odbavení" jednoho zákazníka trvá cca 5 minut.
  • Fotografie jsou na standardním bílém pozadí? Průkazové fotografie fotíme na standardní bílé pozadí, pokud máte opravdu hodně světlé vlasy, které by na pozadí zanikly, fotíme na pozadí modré. V naší nabídce máme dále pozadí stříbrné, šedé, béžové a syté modré, která lze na požádání použít (fotografie na web či do životopisu).

Reference

Paní Jakubková

"Dobrý den, dnes 21.6. jsem byla se svou 22 měs. dcerou v Brně tesco na Dornychu se vyfotit na OP a chtěla bych poděkovat paní co zde pracuje za trpělivost, která byla opravdu nutná. Moc nám pomohla a díky tomu se nám podařilo vyřídit doklady které jsme potřebovali 😊 Děkuji." (21.6.2018)

Sylvia B.

"Úžasná fotografka, příjemné prostředí, přijatelná cena, profesionalita, rychlost, naprostá spokojenost, rozhodně to nebyla moje poslední návštěva." (24.01.2018)

Ivana Ch.

 „Úžasná slečna fotografka, příjemná, milá, vstřícná. Výběr z více záběrů, jsem si na fotce podobná, což u fotek na průkaz není pravidlem. Po velice špatné zkušenosti jinde doporučím všem známým.(05.05.2017)

Vladimír

Velice příjemná slečna fotografka. Fotky vypadají opravdu moc dobře, možnost výběru z osmi záběrů, doporučení vhodného fota podle účelu použití. Možnost dotisku fotografií v případě potřeby, až rok po jejich pořízení. “ (zdroj: Slevomat)

Alice

Velice příjemná slečna fotografka, poradila si i s neposednými dětmi, portréty vypadají velmi pěkně, ještě jsme si přikoupili CD, kde jsou fotografie nahrané. Prima. “ (zdroj: Slevomat)


Kateřina

Chodím sem už několik let a opět vše skvělé - výborné profesionální fotky, možnost výběru z osmi záběrů, doporučení vhodného fota podle účelu použití. Možnost nechat si za malý příplatek poslat všechny fota na mail.“ (zdroj: Slevomat)

Honza

Skvělá paní fotografka, vstřícná. Dokázala poradit. Využil jsem i uložení do el. verze. Prostě vše, jak má být! “ (zdroj: Slevomat)

Jitka

Skvělá slečna-fotografka s úžasným přístupem k dětem, syna vyfotila 9x a poté jsme opravdu měli problém vybrat nejlepší 4 fotky (protože všech 9 bylo super :) Focení proběhlo během pár minut, syn se smál, cítil se dobře. Výběr fotek jsme provedli všichni společně, náhledy jsou na 2 monitorech.. Fantastické - doporučuji !!!!" (zdroj: Slevomat)

Marta

V ostatních fotoateliérech vám dají vybrat jednu fotografii ze čtyř uskutečněných záběrů; zde si můžete vybrat čtyři různé fotografie z několikanásobné nabídky. To oceňuji.“ (zdroj: Slevomat)