Naše služby

Na všech našich provozovnách tiskneme průkazové fotografie na počkání, pořizujeme foto na eOP a digitální foto. Další služby (kopírování, skenování, tvorba fotoknih a fotodárků atd.) provádíme na pobočce Praha, Karlovo náměstí 5.

Průkazové fotografie

Fotografie na řidičák, elektronické občanky, průkazy MHD, lítačku, firemní a zájmové průkazy, ZTP průkazy či jen tak pro radost...

Úpravu elektronických fotografií (ořez, formát, rozměry) provádíme zdarma.

Foto na občanské průkazy

Zhotovíme Vám profesionální fotografie pro nový občanský průkaz a odešleme je přímo na Váš úřad.

Věnujeme čas vyfocení Vašich dětí na eOP, abyste se nemuseli stresovat na úřadě.

Fotoateliér

Praha, Karlovo náměstí

Provádíme fotografování a tisk fotografií do formátu 10×15 cm na počkání, portréty, průkazové foto, fotografie na víza (různé rozměry dle přání), fotografie do životopisu a jiné dle přání, skenování fotografií, drobné úpravy, výroba fotoknih a dárků. 

Foto na životopis

Sada fotografií pro firmu, životopis, prezentaci, web

V našem fotoateliéru Vás vyfotíme například pro životopis či na internetové stránky. Při focení pořídíme několik různých záběrů (zepředu, ze stran) a následně je s Vámi projdeme, abyste byli co nejvíce spokojeni!

Rodinná fotografie

Praha, Karlovo náměstí

Přejete si vyfotit rodinnou fotografie na památku, či foto s vaším čtyřnohým miláčkem? Nabízíme několik barevných pozadí, možnost portrétu či půlpostavy...

Tisk, kopírování, skenování

Praha, Karlovo náměstí

Na pražské provozovně Vám můžeme vytisknout černobílé dokumenty, něco okopírovat či naskenovat.

Fotoknihy

z Vašich fotografií

Nabízíme zhotovení fotoknihy z Vámi donesených fotografií. Nemusíte se učit knihu vytvářet, jen přinesete fotografie, sdělíte nám svou představu, my knihu vyrobíme a po schválení necháme vytisknout. A vy si ji pouze vyzvednete.

Elektronická data

CD, flash, e-mail, dropbox

Vaše dokonalé záběry si můžete za mírný poplatek odnést v elektronické podobě na CD, na Vašem paměťovém médiu nebo přes e-mail či dropbox.

Fotografie v elektronické podobě upravujeme zdarma.

Sběrna FOTOLAB

Praha, Karlovo náměstí

Sběrna veškerých fotoprací, jak klasických filmů, tak digitálního zpracování, velké formáty, obrazy, dárky, kalendáře...

Chcete se poradit ohledně fotodárku? Pak neváhejte a navštivte náš fotoateliér!