www.prukazovefoto.cz
Měny:
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


Doprava a vrácení zboží

Otázka: Jaké platební metody přijímáte?

Odpověď: Přijmeme vízovou a západní jednotku. Upozorňujeme, že kvůli velkému množství klamavých podvodů na internetu můžeme odeslat pouze na fakturační adresu, která je uvedena u vaší společnosti pro kreditní karty, a proto se bohužel pokouší odeslat obuv na adresu, která není součástí vaší kreditní karty bude mít za následek odmítnutí transakce.

Otázka: Proč jsou položky na vašem webu mnohem levnější než jiné webové stránky?

A: Online prostředí kicks je konkurenční. Existuje mnoho zavedených prodejců tam s dlouholetými zkušenostmi a opakování zákazníků podpořit jejich úspěch. Jsme novým členem této linky a chceme zůstat zde na chvíli. Kvůli naší touze po úspěchu dostáváme šanci tím, že snižujeme zisky, abychom vytvořili loajalitu zákazníků, víme, že když zakoupíte jednu položku od nás, nebudete nakupovat nikde jinde. Také, jelikož jsme elektronickým obchodem, můžeme udržet naše ceny na minimum kvůli nízkým režijním nákladům, a tak přenášet úspory naší rostoucí specializované zákaznické základně.

Otázka: Jak dlouho je doručení?

A: Obvykle to trvá 3-5 dnů EMS, Fedex, DHL

Otázka: Jak mohu sledovat objednávku?

ODPOVĚĎ: Pošleme vám informace o trati a sledování webových stránek. A normálně Vám doručíme boty EMS a webová stránka EMS je ems.com.cn/english.htmlZkontrolujete stav zásilky kdykoli budete chtít. Jsme k dispozici pro komunikaci se zákazníkem po celou dobu nákupu a po zakoupení, abychom poskytli klid a spokojenost zakoupeného produktu

zpět