www.prukazovefoto.cz
Měny:
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


Ochrana osobních údajů

Zveřejnili jsme toto prohlášení o ochraně osobních údajů, abychom demonstrovali jeho pevný závazek k ochraně soukromí. Souhlasíme také s tím, abychom zveřejnili naše informace a postupy a oznámili nás:

- Jaké informace o vaší osobě identifikovatelné (nebo informace o osobně identifikovatelné třetí osobě) jsou shromažďovány? přes naše webové stránky

- organizace sbírající informace

- Jak se používá informace

- S kým se mohou sdílet informace

- Jaké možnosti máte k dispozici ohledně shromažďování, používání a šíření těchto informací

- Druhy bezpečnostních postupů, které jsou zavedeny k ochraně ztráty, zneužití nebo změn informací v rámci našich stránek kontrolují

- Jak můžete opravit jakékoli nepřesnosti v informacích

Požádáme o informace od uživatele v objednávkovém formuláři při nákupu. Zde je místo, kde uživatel musí poskytnout své kontaktní údaje, například jméno, adresu, informace o přepravě a číslo kreditní karty a datum vypršení platnosti. Tyto informace slouží k fakturaci a k ​​vyplnění objednávky zákazníků. Pokud máme potíže se zpracováním a objednáváním, tyto informace se také používají pro kontaktování našich zákazníků.

Databáze našich stránek sleduje provoz na našich stránkách. Tyto informace se používají k sestavování celkových statistik a nejsou zaznamenávány na individuální úrovni. To zahrnovalo adresy IP (internetový protokol), typ prohlížeče, poskytovatele internetových služeb (ISP), odkazové / výstupní stránky, typ platformy, datum / čas a počet kliknutí pro analýzu trendů, správu webu, sledování pohybu uživatelů . Statistiky nám pomáhají rozhodnout, které produkty a služby nejlépe slouží našim členům a hostům.

Takže soukromí těch, kteří navštěvují naše webové stránky, nás primárně zajímá. Dodržujeme nejvyšší etické normy v oboru. Automaticky shromažďujeme údaje od každého, kdo navštíví naše stránky, zatímco jiné informace získáme na základě rozhodnutí jednotlivce. Naším jediným účelem je zlepšit zkušenosti jednotlivých zákazníků zde na webové stránce Security

Vezmeme veškerá opatření k ochraně informací našich uživatelů. Při odesílání citlivých informací online jsou vaše informace chráněny jak online, tak off-line.

Když se v našem registračním formuláři žádáte o zadání citlivých informací, jako jsou údaje o kreditní kartě, jsou tyto informace šifrovány a chráněny nejmodernějším šifrovacím softwarem Secure Socket Layers (SSL). Když jste na zabezpečené stránce, jako je váš objednávkový formulář a během procesu platby, zobrazí se v dolní části vašeho webového prohlížeče ikona zámku. Pokud nejste na zabezpečené stránce, nezobrazí se ikona zámku.

Zatímco používáme šifrování SSL k ochraně citlivých informací (jako jsou vaše informace o kreditní kartě) online, děláme také všechno, co je v našich silách k ochraně informací našich uživatelů offline. Veškeré informace o našich uživatelích, a nejen výše uvedené informace, kanceláře .Naši zaměstnanci, kteří potřebují informace k výkonu určité zakázky, mají přístup k některým osobně identifikovatelným informacím jako poštovní adresu pro účely přepravy. Všichni zaměstnanci jsou plně informováni o našich bezpečnostních a soukromých postupech a aktualizováni při přidávání nebo revidování nových politik . Nakonec servery, na kterých ukládáme informace o osobě identifikovatelné, jsou uchovávány v zabezpečeném prostředí s omezeným přístupem.

zpět